Fibre Cables / Cables / Producten / Infotheek MyShop
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0,00
EnglishNederlands

Vind uw producten hier:

Manufacturer
     

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85549 100+ Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85554 41 Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85555 1 Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85550 100+ Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 20 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85556 4 Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85551 100+ Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85552 100+ Log in    
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - LC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 50 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85558 3 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85604 18 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85609 8 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85605 2 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85606 23 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85607 62 Log in    
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 7 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85608 8 Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85531 100+ Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85536 17 Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 15 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85537 9 Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85532 100+ Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85533 68 Log in    
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - SC multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85534 32 Log in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85586 25 Log in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 10 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85591 4 Log in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 2 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85587 70 Log in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85588 41 Log in    
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch cable - SC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 5 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS1 - halogen-free - yellow 85589 16 Log in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 1 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85540 7 Log in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 10 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85545 2 Log in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 2 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85541 51 Log in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 3 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85542 15 Log in    
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Network cable - ST multi-mode (M) to LC multi-mode (M) - 5 m - fibre optic - 50 / 125 micron - OM3 - halogen-free - aqua 85543 10 Log in    
 
 Close   X
Infotheek gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.