Transceivers / Networking / Producten / Infotheek MyShop
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0,00
EnglishNederlands

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
C2G
C2G - SFP+ transceiver module (equivalent to: HP 455883-B21) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9 89109 3 Log in    
C2G - SFP+ transceiver module (equivalent to: HP JD092B) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908 89092 3 Log in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-DWDM - LC/PC single-mode - 1542.14 nm - for Cisco Service Edge Optimized Line Card; Catalyst 3650, 6880; ME 3600; Nexus 7700 F2-Series DWDM-SFP10G-... 8 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC/PC single-mode - up to 40 km - 1550 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-ER= 2 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-LR= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - refurbished - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-LR-RF 5 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-LRM= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - refurbished - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-LRM-RF 14 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC single-mode - up to 300 m  - Refurb ONS-SC+-10G-... 2 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-SR= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - New Retail SFP-10G-SR 20 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm  - Refurb SFP-10G-SR-S... 91 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for P/N: DS-X9448-768K9= DS-SFP-FC16G... 50 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director  - Refurb DS-SFP-FC8G-... 45 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - for Nexus 2224TP, 2232PP 10GE, 2232TM, 2248TP, 2248TP-E  - Refurb FET-10G-REF 100+ Log in    
Finisar FTLX1471D3BCL
Finisar FTLX1471D3BCL - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR, 10GBase-LW - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm  - Refurb FTLX1471D3BC... 100+ Log in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - New Retail 455883-B21 8 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 11 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/UPC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Aruba 2930F 24, 2930F 48, 5406; HPE 6120, 6600; ProLiant DL360p Gen8  - New Retail J9150A 7 Log in    
HP B-Series
HPE B-Series - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - Fibre Channel - remarketed - for HPE 32, 48, 8/24, 8/8, SAN Switch 8/80, SN8000B 32, SN8000B 48; StoreFabric 8/24 8Gb  - HP Renew Silver AJ716BR 91 Log in    
HPE
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - for SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10  - Spares 455886-B21-NS 3 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
Juniper Networks
Juniper Networks - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-ER - LC single-mode - up to 40 km - 1550 (TX) / 1530-1565 (RX) nm  - Refurb SFPP-10GE-ER... 1 Log in    
Juniper Networks Multi-mode
Juniper Networks multi-mode - SFP+ transceiver module - 10 GigE - up to 300 m - 850 nm  - Refurb SFPP-10GE-SR... 1 Log in    
Juniper Networks Single Mode
Juniper Networks Single Mode - SFP+ transceiver module - 10 GigE - up to 10 km - 1310 nm - for P/N: PD-5-10XGE-SFPP  - New Retail SFPP-10GE-LR 3 Log in    
NETGEAR ProSafe AX743
NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - for ProSAFE GSM7228, GSM7252, GSM7328, GSM7352; ProSafe Next-Gen Edge Managed Switch M5300 AX743-10000S 5 Log in    
NETGEAR ProSafe AXM761
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm (pack of 10) AXM761P10-10... 2 Log in    
 
 Close   X
Infotheek gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.