Transceivers / Networking / Producten / Infotheek MyShop
Winkelwagen
Toon producten inclusief BTW
: 0
Totaal: €0,00
EnglishNederlands

Vind uw producten hier:

Manufacturer
Type
Data Link Protocol
Cabling type

Product conditions

Naam Artikelnr. Voorraad      Vergelijk
C2G
C2G - SFP+ transceiver module (equivalent to: Finisar FTLX8571D3BCL) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm 89102 4 Log in    
Cisco
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm SFP-10G-LR-S= 63 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-LR= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC/PC single-mode - up to 10 km - 1310 nm - for Cisco Generic Expansion Module; Nexus 22XX, 30XX, 31XX, 3548; ONE Nexus 55XX; UCS 62XX  - Refurb SFP-10G-LR-S... 1 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - LC/PC - up to 300 m - 1310 nm - for P/N: A9K-16T/8-B=, WS-C4948E-F, WS-X45-SUP7L-E, WS-X45-SUP7L-E/2, WS-X45-SUP7L-E= SFP-10G-LRM= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 SFP-10G-SR= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 300 m - 850 nm - for Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010  - New Retail SFP-10G-SR 59 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC/PC multi-mode - up to 400 m - 850 nm SFP-10G-SR-S= 100+ Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 16Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 400 m - 850 nm - for P/N: DS-X9448-768K9= DS-SFP-FC16G... 34 Log in    
Cisco - SFP+ transceiver module - 8Gb Fibre Channel (SW) - fibre optic - LC multi-mode - up to 520 m - 850 nm - for MDS 9509 Fibre Channel Director, 9509 Multilayer Director, 9513 Multilayer Director DS-SFP-FC8G-SW= 100+ Log in    
Dell
Dell - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - up to 10 km - 1310 nm - for Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1008, X1018, X1026, X1052, X4012 407-BBOP 2 Log in    
HP
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Spares 455883-B21-NS 20 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Refurb 455883-B21-REF 40 Log in    
HP X130
HPE X130 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - remarketed  - HP Renew Silver JD092BR 2 Log in    
HPE
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LRM - for HP 10Gb, NC522SFP, NC524SFP; HPE 6120XG; Virtual Connect Flex-10  - Bulk 455889-B21-B 3 Log in    
HPE - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - for HPE D2D4324; BLc3000 Enclosure; ProLiant DL360p Gen8, DL980 G7; SimpliVity 380 Gen9  - Bulk 455883-B21-B 2 Log in    
Intel
Intel - SFP+ transceiver module - 10GBase-SR - LC - 850 nm - for Workstation Z220, Z230, Z420, Z620, Z820  - Renew Gold C3N53AAR_G 1 Log in    
NETGEAR ProSafe AX743
NETGEAR ProSafe AX743 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - for ProSAFE GSM7228, GSM7252, GSM7328, GSM7352; ProSafe Next-Gen Edge Managed Switch M5300 AX743-10000S 5 Log in    
NETGEAR ProSafe AXM761
NETGEAR ProSafe AXM761 - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - up to 300 m - for ProSAFE M4300-28G-PoE+ AXM761-10000S 4 Log in    
TP-LINK TXM431-LR
TP-LINK TXM431-LR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - up to 10 km - 1310 nm TXM431-LR 12 Log in    
TP-LINK TXM431-SR
TP-LINK TXM431-SR - SFP+ transceiver module - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multi-mode - up to 300 m - 850 nm TXM431-SR 6 Log in    
 
 Close   X
Infotheek gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om uw bezoek en winkelervaring voor u nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Raadpleeg onze privacy policy voor meer informatie.